0 (212) 591 95 51 | Mail | Kroki
| | | | |

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

 

Vizly ekibi olarak internet teknolojilerini kullanan ve üreten profesyonel bir ekibiz. Günümüz teknolojileri sürekli gelişmekte ve bu gelişim internet anlayışını hızlı bir şekilde değiştirmektedir. Vizly ekibi olarak, müşterilerimizin web siteleri aracılığıyla işlerini müşterilerine internet ortamında en iyi şekilde anlatmalarına, dijital ortamda iletişim kurmalarına ve reklam yapmalarına yardımcı olacak web siteleri ve uygulamalar yapmaktayız.


NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?


- Çalışmalarınızı projelendirerek verim ve memnuniyetti artırıyoruz.
- Projelendirme sayesinde çalışmasını yaptığımız firmanın iş takibini kolaylaştırıyoruz ve anlaşılır kılıyoruz.
- Önceden çıkabilecek web tabanlı sorunları öngörerek sağlam bir yazılım alt yapısı oluşturuyoruz.
- Genç ve dinamik kadromuz sayesinde yapacağımız çalışmanın günün modern stillerine uygun olarak kurgulanmasını sağlıyoruz.
- Doğru algoritma ve tasarımları önceden kesinleştirerek, çalışmanın yapım sürecindeki karmaşıklıklardan uzak durur ve istenilen sürede çalışmayı teslim ederiz.
- Ekibimizin bilgi ve tecrübesi sayesinde yapılacak olan çalışma daha nitelikli ve kaliteli hale getirilmektedir.
- Vizly ekibi olarak fiyatlandırma politikamız proje standartlarına göre yapılmaktadır.


TARİHİMİZ

 

 Vizly Dizayn günümüz teknolojisini yakından takip etmek ve bilişim çağının genç, yaratıcı ve enerji dolu ekibi ile internet dünyasına, yenilikler ve güzellikler getirmek amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. Halen, internetin iş alanı olmaktan öte bir hobi veya moda olarak görüldüğü ülkemizde Vizly.Com olarak bizler; bu uzmanlık dalında, web merkezli uygulamalar başta olmak üzere çağın gerektirdiği her yeni teknolojiyi yakından izleyerek projelerimizle farklı olmak amacındayız. Bu alanda bilgi ve birikimimiz ile sizlere en iyisini sunabilmek için çalışmalarımız aralıksız sürmektedir. Vizly.Com en son gelişmeler ışığında, güveni ve müşteri memnuniyetini ön plânda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir. Profesyonel bir Web Tasarım Ekibi ile yurtiçinde birçok kişi ve kuruluşun web tasarım ve hosting ihtiyacını karşılamaktayız.

 

HEDEFLERİMİZ

 

Görsel yönden güçlü tasarımlar yapan ekibimiz ve web uygulama geliştirme ekimizle birlikte sürekli gelişen teknolojiye uygun çalışmalar yapmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmek hedefimizdir. İnternet hizmetleri ile Türkiye’de lider bir kuruluş olmayı hedefleyen firmamız bir çok kişi ve kuruluşun web sunumlarını danıştığı bir kurumu haline gelmek istemektedir.

 

PRENSİPLERİMİZ


A – TASARIM:

 

Bundan önce yaptığımız çalışmalardaki gibi sözleşme imzalandıktan sonra, grafiker arkadaşlarımız sitenin tasarımına, firma ile yaptığımız görüşmelerdeki bilgiler dahilinde başlarlar. Tasarım grafikerlerimiz tarafından tamamlandıktan sonra müşterimiz ile temayı değerlendiririz. Bu görüşmedeki yeni istek ve öneriler sonucunda tasarım yeniden şekil alır. Tasarım süreci müşterimizin site temasına onaylamasıyla, tasarım son bulur. Eğer tasarım konusunda başarısız olursak müşterimiz işi feshetme hakkı vardır.


B-KODLAMA:

 

Bir sitenin kodlaması fabrikalarda bulunan makinelere benzerler. Gelişi güzel yazılırsa veya doğru yazılmazlarsa, sistemin işleyişine büyük zarar verebilirler. Bir site için kodlama yapmadan önce yapılması planlanan sitedeki tüm detayların ortaya konması gerekmektedir. Sonradan oluşabilecek küçük bir değişiklikle binlerce satırdan oluşan kodun yeniden yazılması gerekebilir. Kodlamada bu sorunu aşmak için, kodlamaya başlamadan önce algoritma haritaları oluşturulur. Bunu bir personellilerin iş ve yetki paylaşım panosuna da benzetebiliriz. Kodlama yapılacak olan sitenin kodlanmasından önce; firmanın ihtiyaçlarını, istedikleri siteyi nasıl kullanacaklarını, yetki dağılımlarını inceleyerek site için gerekli olan algoritmalar hazırlanır. Gelişen teknolojiler sayesinde modüler kodlama yapılabilmektedir. Bu avantaj sayesinde sisteme sonradan özellikler eklenebilir veya çıkartılabilir. Örneğin sisteme haber modülü eklenmek istenirse bu kolayca gerçekleşebilir.


C-WEB SİTESİ KULLANIMI VE EĞİTİMİ:

 

Site kullanımı iki gruba ayırabiliriz; siteyi ziyaret eden müşteriler ve siteyi yöneten çalışanlar. Yapılacak olan site, her iki grubunda kolay kullanımı düşünülerek yalın ve anlaşılır bir sistemde yapılmaktadır. Bu sayede kullanım kolaylaşır ayrıca yardım baloncukları sayesinde web sitesi daha anlaşılır olmaktadır. Web sitesinin kullanımı için müşterilerimize ilk eğitimleri vizly ekibi olarak vermekteyiz.

 

RESMİ KAYITLARIMIZ

 

İstanbul Ticaret Odası Sicil No : 725462

T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu : YS-(1652)

KOSGEB : 382127